Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A.: ureterorenoskopu, lasera holmowego i aparatu USG.

Pliki do pobrania:

  1. PDFOgłoszenie o zamówieniu - Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego i aparatu USG.pdf (73,03KB)
  2. ZIPSIWZ wraz z załącznikami - Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego i aparatu US.zip (169,47KB)
  3. PDFZmiana_1- Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego i aparatu USG.pdf (351,18KB)
  4. PDFZmiana_2 - Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego i aparatu USG.pdf (761,84KB)
  5. DOC02 dodatek nr 1 Formularz oferty po zmianie_2.doc (64,50KB)
  6. PDFOgłoszenie o zmianie ogłoszenia - Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego i apa.pdf (41,63KB)
  7. PDFZmiana_3 - Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego i aparatu USG.pdf (701,84KB)
  8. PDFInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty -Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera h.pdf (361,18KB)
  9. PDFOgłoszenie o udzieleniu zamówienia - Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów endourologicznych do Namysłowskiego Centrum Zdrowia S.A. ureterorenoskopu, lasera holmowego.pdf (51,00KB)