Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Urządzone stoisko obsługi klienta z zapleczem socjalnym oraz oddzielne zaplecze sanitarne, położone na II piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie (Pl. Wolności 12A, 46-100 Namysłów). Przeznaczenie stoiska – świadczenie usług reklamowo-poligrafi

INFORMACJA

Zarząd Powiatu Namysłowskiego informuje, że w dniu 30 listopada 2020 r. na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Namysłowie oraz na niniejszej stronie internetowej na okres 21 dni tj od dnia 30.11.2020r. do 21.12.2020r. r. zamieszczony został wykaz nieruchomości – urządzonego pomieszczenia przeznaczonego do prowadzenia działalności gospodarczej mieszczącego się na II piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie, przeznaczonego do oddania w dzierżawę na okres do trzech lat.

Urządzone stoisko obsługi klienta z zapleczem socjalnym oraz oddzielne zaplecze sanitarne, położone na II piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie (Pl. Wolności 12A, 46-100 Namysłów). Przeznaczenie stoiska – świadczenie usług reklamowo-poligraficznych w godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego.