Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę na okres do trzech lat – lokalu użytkowego stanowiącego urządzone stoisko obsługi klienta przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej znajdujące się na II piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie.

ZAWIADOMIENIE

Zarząd Powiatu Namysłowskiego informuje, że w dniu 06.11.2023 r. na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Namysłowie oraz na stronie internetowej https://bip.namyslow.pl/4965/1063/zbycie-oddanie-w-uzytkowanie-najem-dzierzawe-lub-uzyczenie-2023-r.html  zamieszczony został wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę na okres do 3 lat.

Przedmiotem dzierżawy jest lokal użytkowy stanowiący stoisko obsługi klienta położony na drugim piętrze, w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie (Plac Wolności 12A, 46-100 Namysłów).

Lokalizacja ogólna: atrakcyjna, w sąsiedztwie terenów usług i mieszkaniowych. Lokalizacja szczegółowa: na II piętrze – mało korzystne dla funkcji komercyjnej, okres prowadzenia działalności ograniczony – do godziny pracy urzędu z wykluczeniem sobót i niedziel. Instalacje: e.e., woda i kanalizacja, ogrzewanie centralne sieciowe. Budynek konstrukcja: stan dobry. Lokal elementy wykończeniowe: stan średni. Przeznaczenie stoiska: działalność gospodarcza – usługi biurowe. Korzystanie z dodatkowych pomieszczeń: zaplecze socjalne, pomieszczenie WC z umywalką.

Nieruchomość nie jest obarczona żadnymi zobowiązaniami.

Właścicielem nieruchomości jest Powiat Namysłowski.

Nieruchomość posiada urządzone księgi wieczyste (bez obciążeń).

Lokal będzie wydzierżawiony dotychczasowemu dzierżawcy na okres do 3 lat począwszy od 01.01.2024 r. z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług projektowych i poligraficznych, w godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego.

Wartość miesięcznego czynszu dzierżawnego - 250,00 zł netto (bez uwzględnienia podatku od nieruchomości, który ponosić będzie przyszły dzierżawca we własnym zakresie).

Uchwała w pełnym brzmieniu została zamieszczona na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego oraz poniżej – pliki do pobrania, na okres 21 dni tj. od dnia 06 11.2023 r. do dnia 27.11.2023 r.

PDFUCHWAŁA ZP Nr 191-715-2023.pdf (104,20KB)