Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę na okres do trzech lat – lokalu użytkowego nr 216 przeznaczonego do prowadzenia działalności gospodarczejpołożony na drugim piętrze, budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie

ZAWIADOMIENIE

Zarząd Powiatu Namysłowskiego informuje, że w dniu 06.11.2023 r. na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Namysłowie oraz na stronie internetowej https://bip.namyslow.pl/4965/1063/zbycie-oddanie-w-uzytkowanie-najem-dzierzawe-lub-uzyczenie-2023-r.html  zamieszczony został wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę na okres do 3 lat.

Przedmiotem dzierżawy jest lokal użytkowy nr 216 położony na drugim piętrze, budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie (Plac Wolności 12A, 46-100 Namysłów), przeznaczony do prowadzenia działalności gospodarczej związanej z prowadzeniem biura na potrzeby hospicjum domowego, działającego na terenie całego Powiatu Namysłowskiego.

Lokalizacja ogólna: atrakcyjna, w sąsiedztwie terenów usług i mieszkaniowych. Lokalizacja szczegółowa: na II piętrze – mało korzystne dla funkcji komercyjnej, okres prowadzenia działalności ograniczony – do godzin pracy urzędu z wykluczeniem sobót i niedziel. Instalacje: e.e., woda i kanalizacja, ogrzewanie centralne sieciowe. Budynek konstrukcja: stan dobry. Lokal elementy wykończeniowe: okładziny ścian, podłóg, stolarka - stan średni. Przeznaczenie lokalu: działalność gospodarcza – usługi typu biurowego. Korzystanie z dodatkowych pomieszczeń: pomieszczenie WC z umywalką.

Nieruchomość nie jest obarczona żadnymi zobowiązaniami. Właścicielem nieruchomości jest Powiat Namysłowski. Nieruchomość posiada urządzone księgi wieczyste (bez obciążeń).

Lokal będzie wydzierżawiony dotychczasowemu dzierżawcy na okres do 3 lat począwszy od 01.01.2024 r., z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej związanej
z prowadzeniem biura na potrzeby hospicjum domowego, działającego na terenie całego Powiatu Namysłowskiego, w godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego.

Wartość miesięcznego czynszu dzierżawnego - 200,00 zł netto (bez uwzględnienia podatku od nieruchomości, który ponosić będzie przyszły dzierżawca we własnym zakresie).

Uchwała w pełnym brzmieniu została zamieszczona na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego oraz poniżej – pliki do pobrania, na okres 21 dni tj. od dnia 06 11.2023 r. do dnia 27.11.2023 r.

PDFUCHWAŁA ZP Nr 191-716-2023.pdf (109,14KB)